• Friday ، 24 March 2017
  • جمعه ، 04 فروردین 1396
13 آذر 1394 - 23:17
تور ترکیه

دانسته های لازم برای تور ترکیه (1)

مسافران تور ترکیه بعد از پیاده شدن از هواپیما و ورود به محل کنترل پاسپورتها تابلوی راهنمای ریل خروج چمدانها را در بالای سرشان می بینید . وسایل خود را گرفته و از اولین درب خروجی سالن به سمت راست خود حرکت کنید تا تابلوی مترو رو ببینید.

نزدیکترین ایستگاه مترو به فرودگاه آتاتورک:
مسافران تور ترکیه بعد از پیاده شدن از هواپیما و ورود به محل کنترل پاسپورتها تابلوی راهنمای ریل خروج چمدانها را در بالای سرشان می بینید . وسایل خود را گرفته و از اولین درب خروجی سالن به سمت راست خود حرکت کنید تا تابلوی مترو  رو ببینید.
 از پله برقی ها استفاده کنید ولی حواستان به تابلوهای راهنمای مترو باشد. برای ورود به ایستگاه، تیکت پلاستیکی شبیه به سکه ، نیاز هست که میتوانید از دستگاه کنار جایگاه با وارد نمودن مبلغ مورد نظر تهیه کنید( هر نفر یک عدد ). قیمت بلیط مترو در استانبول در حال حاضر ۴ لیر هست. از گیت که رد شدید شما در ایستگاه مترو هستید. مقصد نهایی مترو ، ایستگاه ینی کاپی است. اگر مقصدتان میدان تکسیم هست در این ایستگاه میتوانیدخط عوض کنید و سوار متروی تکسیم شوید .

در استانبول جایی برای امانت چمدانها وجود دارد؟
اکثر گردشگران تور ترکیه برای خرید از مهم ترین مراکز خرید استانبول ، دیدن فیلم و گشت و گذار به میدان تکسیم میروند ، اما مسلما وقتی کیف یا وسایلی سنگین همراه شما باشد نخواهید توانست از گردش خود لذت ببرید. Bagaj برای چنین مواقعی بکار می رود. میتوانید تو باگاژ چمدان ، کیف، لپ تاپ و لوازم با ارزش خود را به امانت بگذارید و با خیال راحت به گشت و گذار خود برسید . البته تو باگاژ استانبول  میتوانید سرویس های دیگر مثل اتاق تعویض لباس ، سرویس نگهداری کلید و صندوق پست هم درخواست کنید.  باگاژ ۲۴ساعته و 7 روز هفته باز است و مجهز به دوربین مدار بسته است. اندازه در نظر گرفته شده برای هر بسته ۴۰.۳۵.۳۰ سانتی متر و به کیف های بزرگتر از۱۰۰.۷۰.۵۰هزینه اضافی تعلق میگیرد . هزینه باگاژ استانبول برای ۲۴ساعت ۱۰ لیر، برای ۱۵روز ، روزی ۵ لیر و برای ۱۵ روز بیشتر روزی۳ لیر است. باگاژ تو منطقه بی اوغلو استانبول قرار دارد که مرکز اصلی حمل و نقل استانبول می باشد.

 

ارسال نظر جدید


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.