• Friday ، 24 March 2017
  • جمعه ، 04 فروردین 1396
03 مهر 1395 - 23:30

معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و تشریح مزایای طرح‌ها برای سرمایه گذاران

معرفی فرصت ها و بسته های قانونی سرمایه گذاری در صنعت هتلداری در ابعاد مالی، فنی و اقتصادی و تشریح مزایای این طرح ها برای جذب سرمایه گذار، به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه خواهد شد
.

علی اصغر شالبافیان رئیس کمیته علمی همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در گفتگو با ستاد خبری همایش گفت: در روز دوم این همایش،12 مهرماه، 3 پنل با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد و مذاکرات B2B شرکت کنندگان در همایش نیز در قالب این پنل ها صورت می گیرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه فرآیند و مراحل سرمایه گذاری در صنعت گردشگری برای افراد حاضر در این همایش تبیین می شود، یادآور شد: پنل های همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با موضوعات متنوع و در چند بخش برگزار می شود.
شالبافیان اضافه کرد: تحلیل وضعیت موجود زیرساخت‌های گردشگری کشور به خصوص زیرساختهای اقامتی در صنعت هتل و پراکندگی مکان‌های اقامتی، کیفیت این اماکن و مطالعات صورت گرفته در خصوص اماکن اقامتی مورد نیاز در هر منطقه به عنوان یکی از موضوعات مهم در روز دوم همایش مطرح خواهد شد.
رئیس کمیته علمی همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری تصریح کرد: پیش بینی وضعیت آتی هتل ها براساس طرح جامع گردشگری جمهوری اسلامی ایران و نیازسنجی دولت در خصوص ساخت هتل از دیگر موضوعاتی است که در پنل های روز دوم مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
وی افزود: قوانین و مقررات و همچنین موانع جذب سرمایه های خارجی و ارائه حمایت های قانونی و مشوق های لازم در جهت رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران و فعالان صنعت هتل در این همایش تشریح خواهد شد، علاوه بر تشریح مشوق های عمومی، سایر مشوق های در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاران، اعلام می شود.
شالبافیان گفت: معرفی فرصت ها و بسته های قانونی سرمایه گذاری در صنعت هتلداری در ابعاد مالی، فنی و اقتصادی و تشریح مزایای این طرح ها برای جذب سرمایه گذار، به سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه خواهد شد.
رئیس کمیته علمی همایش تاکید کرد: بخشی از پنل هایی که در روز دوم همایش برگزار می شود به ارائه تجارب سرمایه گذاران خارجی موفق در صنعت هتل اختصاص خواهد یافت.

ارسال نظر جدید


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.