با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، نمایشگاه و بوستان بزرگ امام خمینی (ره) به مساحت 13 هکتار و با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در شهرستان ماکو به بهره برداری رسید">
  • Friday ، 24 March 2017
  • جمعه ، 04 فروردین 1396
01 مهر 1395 - 23:30

نمایشگاه بین‌المللی و بوستان بزرگ امام خمینی(ره) در منطقه آزاد ماکو به بهره‌برداری رسی

با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، نمایشگاه و بوستان بزرگ امام خمینی (ره) به مساحت 13 هکتار و با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در شهرستان ماکو به بهره برداری رسید

.

به گزارش میراث آریا، در این مراسم که اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد، مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان استان آذربایجان غربی نیز حضور داشتند، پارک بزرگ امام خمینی (ره) به مساحت 13 هکتار در شهرستان ماکو افتتاح شد.

دکتر سلطانی فر در مراسم بهره برداری از این پارک بزرگ با اشاره به  خدمات دولت تدبیر و امید گفت: افتتاح این پارک می تواند باعث ایجاد نشاط اجتماعی، آرامش خاطر شهروندان و ایجاد رفاه برای گردشگرانی باشد که به ماکو سفر می کننند.

همزمان با بهره‌ برداری از بوستان بزرگ امام خمینی(ره) ماکو پروژه ساختمان نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد ماکو نیز به بهره‌برداری رسید. این پروژه 3959 مترمربع مساحت دارد.

هم چنین همزمان با افتتاح این 2 پروژه  تندیس سردار شهید باکری در محوطه بوستان بزرگ امام خمینی(ره) رونمایی شد شد.

 

ارسال نظر جدید


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.