مدیرکل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگري کشور گفت: برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی یک اقدام  لازم و ضروری است که خوشبختانه این همایش به زودی در تهران برگزار می شود">
  • Friday ، 24 March 2017
  • جمعه ، 04 فروردین 1396
29 شهریور 1395 - 23:30

برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری یک اقدام لازم و ضروری است

مدیرکل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگري کشور گفت: برگزاری همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی یک اقدام  لازم و ضروری است که خوشبختانه این همایش به زودی در تهران برگزار می شود

.

جلال تاجیک با بیان این مطلب در گفت و گو با ستاد برگزاری همایش گفت: در حال حاضر علی رغم رکود در بخش های مختلف اقتصادی جامعه شاهد رونق و شادابی در صنعت گردشگری هستیم که این موضوع نشان می دهد حوزه گردشگری بهترین حوزه برای سرمایه گذاری است.

وی به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: این ضرورت سرمایه گذاری و اهمیت آن بعد از اجرای برجام بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذران داخلی و خارجی قرار گرفته است.

تاجیک افزود: در این همایش بزرگ و بین المللی تلفیقی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی وجود دارد که این حضور می تواند نوید بخش روزهای خوب برای گردشگری ایران باشد.

وی در ادامه صحبت های خود گفت: سرمایه گذاران خارجی بعد از اجرای برجام برای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران تمایل زیادی پیدا کرده اند و برگزاری این همایش می  تواند باعث جذب سرمایه گذران زیادی در حوزه گردشگری شود.

مدیرکل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگري کشور در بخش دیگری از صحبت های خود اظهارداشت: درواقع در این همایش  بین المللی به همه ثابت خواهیم کرد که ایران یک فرصت بی نظیر برای سرمایه گذاری است و گردشگری ایران یک فرصت ایده آل برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

تاجیک ادامه داد: در این همایش به دنبال ایجاد راهکارهای تسهیل سرمایه گذاری در صنعت گردشگری هستیم و بسیار خوشحالیم که چنین همایش مهم و بین المللی در تهران برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این همایش یک پیام مهم دارد و آن هم اینکه ایران مقصد جدیدی برای سرمایه گذاری درحوزه گردشگری است و سرمایه گذاران خارجی می توانند از این فرصت به بهترین نحو مطلوب استفاده کنند.

 

ارسال نظر جدید


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.